درایور TALLY 1125

درایور TALLY 1125

چاگر سوزنی تالی 1125 ، چاپگری قدرتمند و با کیفیت است که دارای 24 پین سوزن می باشد که با عرض چاپ سایز A4 یا 80 ستون در ردیف چاپگر های سوزنی کوچک قرار می گیرد. این چاپگر سوزنی 3 پروت استاندارد Parallel ، USB و RS232 را به عنوان رابط دارد و در صورت نیاز می تواند پورت شبکه LAN هم به آن اضافه شود. با توجه به متریال به کار رفته در فرایند ساخت این دستگاه ، چاپگر سوزنی تالی 1125 برای محیط های صنعتی ایده آل است. بعلاوه اینکه بصورت روزمره در دفاتر خدماتی ، داروخانه ها ( پرفراژ نسخه ) ، آزمایشگاه ها ، بیمارستان ها و.شرکت های توزین.. نیز استفاده می شود. با توجه به حجم کم دستگاه ، در محیط هایی که فضای کاری کم و کوچک است ، این چاپگر کمترین جا را اشغال می نماید.

با توجه به هزینه های جاری فوق العاده کم ، پرینت با کیفیت و رابط کاربر پسند چاپگر ، تالی 1125 برای دفاتر بسیار مناسب و ایده آل است.

T1125چاپگر

از ویژگی های بارز چاپگر سوزنی تالی 1125 ، می توان به عمر بالای ریبون آن اشاره کرد که هزینه های چاپ را فوق العاده کاهش می دهد. این چاپگر ، قابلیت پرینت بر روی انواع کاغذهای چندلایه و بهم پیوسته با سرعت 375 کارکتر بر ثانیه را دارد.

کیفیت چاپ آن مانند همه پرینترهای سوزنی دیگر 360 dpi است که می تواند ماهانه تا 6000 برگ را به راحتی پرینت بزند. عمر پرینت هد دستگاه 400 میلیون ضربه و عمر ریبون 7 میلیون کاراکتر است. جهت تسریع در شروع چاپ ، 64 کیلوبایت حافظه داخلی درون آن تعبیه شده است.

جهت درایور TALLY 1125 روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام!

 

× سوالی دارید؟ با ما چت کنید